V okviru edinega kluba, ki se na našem območju ukvarja z odbojko, O&K volley, so v Športnem parku Gaj v Podčetrtku organizirali interni turnir ob zaključku treningov.

Udeležilo se ga je okoli 50 deklet iz občin Podčetrtek, Šmarje pri Jelšah, Rogatec, Rogaška Slatina, Kozje in Šentjur, ki so se med seboj pomerila na štirih igriščih z različno podlago (trava, tartan, mivka).
Pri klubu so zapisali, da je bilo moč videti ogromno znanja, borbenosti in predvsem veselja do igre.
Poudarili so tudi: “Iskrena hvala vsem staršem, ki ste nam priskočili na pomoč pri organizaciji ter dekletom pripravili osvežilno pijačo in okusne prigrizke – brez vas bi bilo vzdušje precej bolj pusto!”
Preberite tudi:
Aktualne zaposlitve na Kozjanskem in Obsotelju ter v Celju: cvetličar, oftalmolog, pedopsihiater, …





