Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Odbojkarice z zadnjim dejanjem v Podčetrtku zaključile sezono


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

V okviru edinega kluba, ki se na našem območju ukvarja z odbojko, O&K volley, so v Športnem parku Gaj v Podčetrtku organizirali interni turnir ob zaključku treningov.

Utrinek z dogajanja; vir foto: O&K volley

Udeležilo se ga je okoli 50 deklet iz občin Podčetrtek, Šmarje pri Jelšah, Rogatec, Rogaška Slatina, Kozje in Šentjur, ki so se med seboj pomerila na štirih igriščih z različno podlago (trava, tartan, mivka).

Pri klubu so zapisali, da je bilo moč videti ogromno znanja, borbenosti in predvsem veselja do igre.

Poudarili so tudi: “Iskrena hvala vsem staršem, ki ste nam priskočili na pomoč pri organizaciji ter dekletom pripravili osvežilno pijačo in okusne prigrizke – brez vas bi bilo vzdušje precej bolj pusto!”

Preberite tudi:

Aktualne zaposlitve na Kozjanskem in Obsotelju ter v Celju: cvetličar, oftalmolog, pedopsihiater, …