Zadnji konec tedna je ekipa O&K volley v Rogatcu gostila odbojkarski turnir starejših deklic.
V prvi tekmi so bile z 1:2 boljše gostje iz Šempetra v Savinjski dolini.
Drugo tekmo so naša dekleta igrala z ekipo iz Braslovč in zmagala z 2:0.
Pri O&K volley so ob koncu sporočili: “Hvala navijačem za podporo in čestitke dekletom za srčno borbo!”
Lestvica 3. lige – vzhod C:






