Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Odbojkarice ob dobri igri s polovičnim uspehom


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

Zadnji konec tedna je ekipa O&K volley v Rogatcu gostila odbojkarski turnir starejših deklic. 

V prvi tekmi so bile z 1:2 boljše gostje iz Šempetra v Savinjski dolini.

Drugo tekmo so naša dekleta igrala z ekipo iz Braslovč in zmagala z 2:0.

Pri O&K volley so ob koncu sporočili: “Hvala navijačem za podporo in čestitke dekletom za srčno borbo!”

Lestvica 3. lige – vzhod C: