Ekipe v prvi Ligi odbojke Kozjansko so odigrale tekme tretjega igralnega termina.
Kot je zapisal Roman Gradišek iz Športne zveze Kozje, so bili na sporedu isti pari kot teden dni prej, s to razliko, da se ekipa ŠD Bistrica ni uspela zbrati v zadostnem številu. Ekipa ŠD Kozje GES je ponovno dosegla dve zmagi, za razliko od prejšnjega tedna tokrat brez izgubljenih prvih nizov. S tem je prednost na vrhu lestvice dvignila na praktično že neulovljive štiri točke, saj je do konca lige le še en termin z dvema tekmama. V tretji tekmi večera je bila ekipa Bombe boljša od ekipe Boč s čimer ostaja na drugem mestu lestvice.
REZULTATI 3. KROGA – 1. LIGA – 7. 2. 2026 V KOZJEM
Boč : ŠD Bistrica 2:0
ŠD Zibika 1 : ŠD Kozje GES 0:2
ŠD Bistrica : ŠD Zibika 1 0:2
Bombe : Boč 2:0
Bombe : ŠD Kozje GES 0:2
Lestvica:
- ŠD KOZJE GES 16
- BOMBE 12
- ŠD ZIBIKA 1 10
- BOČ 5
- ŠD BISTRICA 2





