Zaradi rušenje objekta na Trubarjevi ulici 2 v Šentjurju bo v okolici v obdobju do konca novembra 6 dni v veljavi polovična zapora.
Vlogo za rušenje je podalo podjetje VOC Celje, in sicer po pooblastilu podjetja PR Nepremičnine iz Slovenske Bistrice.
Stavbo so Šentjurčani nekoč poznali pod imenom Sladica, saj je v njej nekoč obratovala slaščičarna, pozneje pa menjalnica. V kletnih prostorih je bil nekdaj tudi sedež dimnikarjev. Zadnji dve desetletji je objekt vidno propadal in bil tudi nezaščiten.






