Danes je okoli 10. uri v bližini Rogatca pri kurjenju občanoma ogenj ušel izpod nadzora.

Požar sta začela gasiti sama, pri tem pa je občanka utrpela opekline, padla in izgubila zavest. Prav tako sta se oba nadihala dima.
Posredovali so gasilci Prostovoljnega gasilskega društva Rogatec, PGD Donačka Gora in PGD Dobovec pri Rogatcu, ki so požar površine približno 3000m2, ki je zajel tudi rob gozda omejili in pogasili ter nudili prvo pomoč občanoma. Reševalci so občanko z reševalnim vozilom prepeljali v nadaljnjo oskrbo v Splošno bolnišnico Celje.
Preberite tudi:





