Včeraj in danes so odigrali srečanja prvega kroga pokala Medobčinske zveze Celje. Na zelenice je stopilo vseh pet ekip z območja, dve pa sta se veselili napredovanja.
Mons Claudius : Vojnik 5:1 (2:1);1:0 Pangerl Žiga (3′)AG, 2:0 Močnik Primož (16′), 3:1 Polajžer Dejan (75′), 4:1 Krivec Uroš (78′), 5:1 Zupanič Gregor (90′)
NK Radeče : NK Šmarje pri Jelšah 0:6 (0:1); 0:1 Čakš Gregor (16′), 0:2 Golež Tomaž (57′), 0:3 Oparenović Levin (61′), 0:4 Firšt David (72′), 0:5 Asllanaj Burim (82′), 0:6 Drofenik Jure (85′)
NKFosilum Šentjur : NK Šmartno 1928 0:2 (0:1)
KNK Odred Kozje : NK Šampion 0:4 (0:0)
Rogaška : NK Šoštanj 0:6 (0:2)

