Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Nogomet: v pokalu MNZ Celje izpadli še zadnji ekipi z območja


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

 

Včeraj je bil s tekmo v Šmarju pri Jelšah zaključen 2. krog pokala Medobčinske nogometne zveze Celje. Rogatčani so prejšnji teden klonili v Zrečah, kjer so nudili dober odpor tretjeuvrščeni ekipi 3. SNL – vzhod. Moštvo Ibrahima Neskića ni zmoglo presenetiti drugoligašev iz Slovenskih Konjic, ki so v pokalu Nogometne zveze Slovenije pred tednom dni izločili Domžale. 

 

Zreče : Mons Claudius 3:2 (1:1)

Šmarje pri Jelšah : Dravinja Kostroj 0:2 (0:1)