Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Nogomet: Šmarje izpadlo iz pokala; pričenjajo se ligaška tekmovanja


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

 

Včeraj so bile odigrane tekme 1. kroga nogometnega pokalnega tekmovanja pod okriljem Nogometne zveze Slovenije. Naše območje je po nekaj letih premora znova zastopala ekipa NK Šmarje pri Jelšah, ki se je pomerila z novopečenim prvoligašem Aluminijem iz Kidričevega, ki je zadnje tri prvenstvene tekme zmagal. Zasedba iz Podravja je na koncu tudi zmagla, velja pa dodati, da so gostitelji povedli z 1:0, nakar je izenačil v Aluminij posojeni Šmarčan Vraničar, po vodstvu gostov pa so šmarskim ljubiteljem nogometa srca vzdrhtela v 56. minuti, ko je na 2:2 izenačil Debelak.

Šmarje pri Jelšah – Aluminij 2:4 (1:1)
Oparenović 16, Debelak 56.; Vraničar 19., Bešić 53., Rešek 73., Kmetec 90.

Obsežno foto-video reportažo s tekme v Šmarju si bo ste lahko v kratkem ogledali na Kozjansko.info. 

Prihajajoči konec tedna se bo pričel tudi ligaški ples v nižjeligaških tekmovanjih. V 3. SNL – vzhod bo po dolgih letih nastopala ekipa Šmarja. V Štajerski nogometni ligi bodo drugo sezono zapored igrali Šentjurčani, ki bodo poleg imena naselja tekmovali še s pokroviteljskim pridevkom Fosilum. V Medobčinski članski ligi Golgeter bodo nastopali nogometaši KNK Odred Kozje, Mons Claudiusa iz Rogatca in NK Rogaške. 

Petek, 24. 8., ob 17.30 – NK Laško – Pivovar : NK Rogaška (v Rogaški Slatini);

Sobota, 25. 8., ob 17.30 – Fosilum Šentjur : Marles hiše Limbuš; Mons Claudius : Vojnik

Nedelja, 26. 8., ob 17.30 – Tromejnik Kuzma : Šmarje pri Jelšah

Ekipa KNK Odred Kozje je prosta.