Policisti PP Šmarje pri Jelšah so bili pretekli petek obveščeni o dveh prometnih nesrečah.
Neznana voznika osebnega avtomobila sta poškodovala drugo parkirano vozilo in s kraja odpeljala. Za povzročiteljema še poizvedujejo, pregledujejo tudi video nadzorne kamere. Po zbranih ugotovitvah bo zoper voznika uveden postopek o prekršku.
Preberite celotno današnje poročilo Policijske postaje Šmarje pri Jelšah:





