Včeraj ob 19.44 je v naselju Bodrež v občini Šmarje pri Jelšah padel motorist.
Gasilci PGD Šmarje pri Jelšah in PGD Steklarna Rogaška Slatina so zavarovali kraj dogodka, odklopili akumulator, nevtralizirali razlite motorne tekočine in postavili motor nazaj na cestišče. Eno poškodovano osebo so oskrbeli reševalci NMP.






