Porazu Rogaške v tretjeligaški konkurenci sta se v okviru članske lige Medobčinske nogometne zveze Celje “pridružili” še preostali članski ekipo z našega območja.
Šmarčani in Rogatčani so skupno prejeli kar 11 golov.
Šmarje pri Jelšah : Unior Zreče 0 : 3 (0 : 1)
Mozirje : Mons Claudius 8 : 0 (4 : 0)
Obe ekipi sta po štirih kolih na dnu lestvice. Edino zmago so Rogatčani vpisali proti Šmarju.
Naslednjo soboto bo v Rogatcu ob 16. uri tekma z Žalčani, Šmarčani pa bodo gostovali pri celjskem Šampionu.






