Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Naši četrtoligaški ekipi na dnu lestvice


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

Porazu Rogaške v tretjeligaški konkurenci sta se v okviru članske lige Medobčinske nogometne zveze Celje “pridružili” še preostali članski ekipo z našega območja. 

Šmarčani in Rogatčani so skupno prejeli kar 11 golov.

Šmarje pri Jelšah : Unior Zreče 0 : 3 (0 : 1)

Mozirje : Mons Claudius 8 : 0 (4 : 0)

Obe ekipi sta po štirih kolih na dnu lestvice. Edino zmago so Rogatčani vpisali proti Šmarju.

 

 

Naslednjo soboto bo v Rogatcu ob 16. uri tekma z Žalčani, Šmarčani pa bodo gostovali pri celjskem Šampionu.