Ob koncu prejšnjega tedna je na jugozahodu šmarske občine prišlo do nesreče pri delu, v kateri se je ena oseba huje poškodovala.
Pred parimi dnevi je v naselju Rakovec, ki se nahaja na območju občine Šmarje pri Jelšah, prišlo do nesreče, v kateri se je huje poškodoval občan. Pri nameščanju radioamaterske antene je na višini sedmih metrov padel z lestve.
S kraja nesreče ga je helikopter odpeljal v UKC Maribor, kjer je ostal na zdravljenju.
Preberite tudi:




