Občina Podčetrtek je na območju Krajevne skupnosti Virštanj uredila nova avtobusna postajališča.
Z novo ureditvijo želi občina predvsem izboljšati varnost in udobje uporabnikov javnega prevoza, ob tem pa bo z novo streho in klopco izboljšano tudi udobje uporabnikov. “Z novo ureditvijo izboljšujemo varnost in udobje vseh uporabnikov javnega prevoza, še posebej naših najmlajših, ki se vsak dan odpravljajo v šolo s šolskim avtobusom,” so zapisali na občini in ob tem dodali: “Skupaj ustvarjamo prijaznejšo in varnejšo občino Podčetrtek.”
Na območju občine Podčetrtek so sicer z manjšimi projekti že v preteklih mesecih poskrbeli za boljšo kvaliteto življenja. V Pristavi pri Mestinju so obnovili igrišče, po celotni občini pa sanirali več kilometrov cest.





