Na mednarodnem teniškem turnirju W15 v Rogaški Slatini z nagradnim skladom 15 tisoč dolarjev so se končali slovenski nastopi in sicer v polfinalu dvojic.
Anamari Žnuder in Hana Bečirovič Novak sta kot zadnji Slovenki zaključili s turnirjem v Rogaški Slatini. Uvrstili sta se v polfinale dvojic, kjer pa sta bili nasprotnici žal premočni. Cilenkova in Krockova sta Slovenki premagali z 6:2 in 6:1.
W15 Rogaška Slatina
(pesek, $15.ooo)
POSAMEZNICE
1.kolo
Najzer K. – Vasilyeva A. 3:6, 0:6
Senica A. – Gasparovic C. 6:2, 6:7(6), 6:7(4)
Ribnikar M.S. – Nagy A. 1:6, 2:6
Kantoci V. – Drugdova S. 0:6, 0:6
Smejkal L. – Veleva V. 6:4, 7:6(0)
2.kolo
Smejkal L. – Kucezer D. 4:6, 3:6
V polfinale so se uvrstile Slovakinja Katarima Kuzmova, Nemka Eva Marle Voracek, Italijanka Isabella Maria Serban in Poljakinja Darla Kuczer.

DVOJICE
Rezultati prvega kola
Četrtfinale
Bečirovič Novak H./Žnuderl A. – Senica A./Urbanova L. 6:2, 2:6, 11:9
Smejkal L./Nikcevic T. – Cikelkova L./Krockova N. 5:7, 6:2, 4:10
Polfinale
Bečirovič Novak H./Žnuderl A. – Cilekova L./Krockova N. 2:6, 1:6





