Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Na območju Bistrice ob Sotli odkrili 15 ilegalnih prebežnikov


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

Na območju občine Bistrica ob Sotli so policisti včeraj odkrili skupaj 15 ilegalnih prebežnikov, so sporočili s Policijske uprave Celje. 

Devet so jih izsledili na območju Bistrice ob Sotli. Vsi so bili državljani Iraka. Na območju Kunšperka pa so izsledili šest državljanov Turčije, ki so prav tako ilegalno vstopili v Slovenijo. Vsi so zaprosili za mednarodno zaščito.