Deset minut pred sedmo zjutraj je na cesti Bovše-Marija Dobje v občini Šentjur voznica z vozilom zapeljala s cestišča.
Ena oseba se je pri tem poškodovala. Posredovali so gasilci PGE Celje. Zavarovali so kraj prometne nesreče, odklopili akumulator, nudili pomoč reševalcem pri oskrbi poškodovane osebe ter sanirali razlite motorne tekočine.
Poškodovano osebo so reševalci NMP Celje prepeljali v celjsko bolnišnico.

vir: sos112.si, foto: PGE Celje


