Včeraj zvečer je v naselju Brdo v občini Šentjur izbruhnil požar na stanovanjski hiši.
Ob 20.42 je zagorelo ostrešje objekta, na kraj dogodka pa so bili napoteni gasilci več prostovoljnih gasilskih društev.
Pri gašenju so sodelovali gasilci Prostovoljnih gasilskih društev Planina pri Sevnici, Dobje, Slivnica pri Celju in Prevorje, ki so požar pogasili ter preprečili njegovo širjenje na preostale dele objekta in okolico.
Po prvih informacijah je ogenj ostrešje stanovanjske hiše v celoti uničil. Podatkov o poškodovanih za zdaj ni.





