Iz Občine Šmarje pri Jelšah so sporočili, da bo od torka na Grobelnem odprt zbirni center, ki bo tamkajšnjim gospodinjstvom in v bližnjih naseljih, omogočal enostavnejšo in dostopnejšo oddajo odpadkov.
Odpadke bodo v zbirnem centru lahko oddajale izključno fizične osebe ob predložitvi zadnjega potrdila o plačilu komunalnih storitev. Brez ustreznega dokazila brezplačna oddaja odpadkov ne bo mogoča.

Oddaja salonitnih plošč oziroma azbestnih odpadkov v zbirnem centru na Grobelnem ne bo mogoča.
Tovrstne odpadke bo mogoče oddati izključno v zbirnem centru Tuncovec, in sicer proti plačilu po veljavnem ceniku.
Zbirni center na Grobelnem bo odprt ob torkih in sobotah od 8. do 12.30.





