Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Na bistriških igrah v vleki vrvi ponovno kraljevali Trebčani


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

Na zadnjo septembrsko nedeljo je Športno društvo Bistrica ob Sotli organiziralo osmo panogo letošnjih športnih iger vasi.

Na tekmovanju v vleku vrvi se je pomerilo sedem vasi, naslov najmočnejše vasi pa je že tretje leto zapored osvojila ekipa Trebče. Druga je bila ekipa Hrastje, tretji pa so bili tekmovalci iz Črešnjevca.

Na skupni lestvici vseh panog še naprej vodi lanskoletna zmagovalka, ekipa Polje, drugo mesto je zasedla ekipa Hrastje, na tretjem mestu pa je ekipa Bistrica. Naslednja panoga, namizni tenis, bo potekala v nedeljo, 26. oktobra.

Vir foto: FB/Športno društvo Bistrica ob Sotli