Ob 17.16 je na avtocesti v smeri Ljubljane, za izvozom Dramlje, občina Šentjur, prišlo do naleta dveh osebnih vozil. Posredovali so gasilci PGE Celje, ki so zavarovali kraj nesreče, ga razsvetlili, odklopili akumulatorja na dveh uničenih osebnih vozilih, posuli razlite motorne tekočine po cestišču ter nudili pomoč reševalcem pri oskrbi ponesrečenca, ki je bil prepeljan na zdravljenje v SB Celje.
Ob 19.09 je na Celjski cesti v Rogatcu prišlo do prometne nesreče, v kateri je osebno vozili zbilo pešca. Posredovali so gasilci PGD Steklarna, ki so zavarovali kraj nesreče, odklopili akumulator na vozilu ter nudili pomoč reševalcem NMP Šmarje pri Jelšah pri oskrbi ponesrečenega, ki so ga prepeljali na zdravljenje v SB Celje.

