Prejšnji teden so bili policisti obveščeni o kršitvi javnega reda in miru na območju Šentjurja.
Z zbiranjem obvestil je bilo ugotovljeno, da dva mladoletnika v večernem času večkrat kršita javni red in mir s tem, da sredi noči kričita pri stanovanjski hiši prijavitelja. Prav tako sta dne 27. avgusta v hišo metala palačinke in jajca.
S Policijske postaje Šentjur so sporočili, da zoper mladoletnika sledi obdolžilni predlog sodniku za prekrške po Zakonu o varstvu javnega reda in miru. O ravnanju otrok bodo obveščeni njuni starši. Prav tako bo razmerah obveščen Center za socialno delo Šentjur.
Preberite celotno tedensko poročilo PP Šentjur:





