Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Mlade odbojkarice v Podčetrtku


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

Mlade odbojkarice iz ekipe O&K Volley so se pred tednom dni zbrale v Podčetrtku.

Udeleženke so bile iz občine Kozje, Podčetrtek,  Rogaška Slatina, Rogatec, Šentjur (Ponikva), Šmarje pri Jelšah in Žetale.

Dekleta so odigrala okoli 50 medsebojnih dvobojev, nagrado za najbolj srčno ekipo pa je dobila ekipa Alvin in veverički.

Utrinek iz Rogatca; foto: O&K Volley

Nekaj dni prej je klub v domači dvorani v Rogatcu gostil turnir državnega prvenstva za starejše deklice. Dekleta so se pomerila z ekipo Prebolda in vpisala zmago. V drugi tekmi so dekleta v podaljšani igri ugnala še šoštanjski Kajuh.

Naslednji turnir bo v soboto v Preboldu.

Preberite tudi:

PGD Podčetrtek: 140 let tradicije, solidarnosti in predanosti