Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Medobčinska ligaša začela z ničlama, veterani uspešni


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

S pomladanskim delom sezone so začeli tudi nogometaši v članski ligi Medobčinske nogometne zveze Celje. Obe ekipi z našega območja sta vpisali poraza.

Rogatčani so gostovali v Žalcu, kjer so z golom Nika Pečka povedli z 0:1. Domači so izenačili v 42. minuti. V 48. minuti so monsi dosegli avtogol, hkrati pa je bil dosežen končni izid

Žalec – Združena Savinjska : Mons Claudius 2 : 1 (1 : 1)

Šmarčani so gostili celjski Šampion

Šmarje pri Jelšah : Šampion 0 : 4 (0 : 1)

Lestvica:

 

 

 

 

Prihodnjo soboto bodo Šmarčani gostovali v Šoštanju, Rogatčani pa v Zrečah.

Boljše volje so bili prejšnji konec tedna pri veteranih Mons Claudiusa, saj so v prijateljski tekmi s 5:2 ugnali kolege iz Miklavža na Dravskem polju.

Preberite tudi:

V Športno-rekreacijskem centru Irje v Rogaški Slatini namestili nov defibrilator