S pomladanskim delom sezone so začeli tudi nogometaši v članski ligi Medobčinske nogometne zveze Celje. Obe ekipi z našega območja sta vpisali poraza.
Rogatčani so gostovali v Žalcu, kjer so z golom Nika Pečka povedli z 0:1. Domači so izenačili v 42. minuti. V 48. minuti so monsi dosegli avtogol, hkrati pa je bil dosežen končni izid
Žalec – Združena Savinjska : Mons Claudius 2 : 1 (1 : 1)
Šmarčani so gostili celjski Šampion
Šmarje pri Jelšah : Šampion 0 : 4 (0 : 1)
Lestvica:
Prihodnjo soboto bodo Šmarčani gostovali v Šoštanju, Rogatčani pa v Zrečah.
Boljše volje so bili prejšnji konec tedna pri veteranih Mons Claudiusa, saj so v prijateljski tekmi s 5:2 ugnali kolege iz Miklavža na Dravskem polju.
Preberite tudi:
V Športno-rekreacijskem centru Irje v Rogaški Slatini namestili nov defibrilator






