V času božičnih praznikov je občanka Šentjurja doma organizirala zabavo.
Kot so sporočili s Policijske postaje Šentjur, je naslednji dan oče gostiteljice ugotovil, da mu je neznanec odtujil denar, ki ga je imel spravljenega v spalnici. Policisti primer raziskujejo in bodo podali kazensko ovadbo.
Preberite celotno tedensko poročilo PP Šentjur:





