Vodenje Policijske postaje Celje je z včerajšnjim dnem prevzel Andrej Debelak, sicer rojeni Kozjanec, ki zdaj z družino živi v Podčetrtku.
Zadnjih 10 let je vodil Policijsko postajo za izravnalne ukrepe Celje s sedežem v Rogaški Slatini, saj je primarno zadolžena za nadzore državne meje. V policijskih vrstah je sicer zaposlen dobrih 25 let.

Policijsko postajo za izravnalne ukrepe Celje bo odslej po pooblastilu generalnega direktorja policije vodil Matej Kovač, dosedanji pomočnik načelnika Policijske postaje za izravnalne ukrepe Celje.
Obema je na novem položaju dobrodošlico izrekel direktor PU Celje, Niko Kolar.





