Konec starega leta in začetek novega je na Kozjansko prinesel obilico snega, ki so ga z veseljem izkoristili osnovnošolci.
Tokratna zima je bila s količino snega veliko bolj radodarna, kot so bile prejšnje. Nekatere dele Kozjanskega in Obsotelja je pobelilo že na sveti večer, še večja pošiljka snega pa je prišla kmalu po začetku novega leta.
Čeprav je sneg marsikomu povzročal nemalo preglavic, so se ga brez dvoma razveselili otroci, za katere so aktivnosti na snegu v preteklih dnevih pripravili po kozjanskih šolah in vrtcih.
V nadaljevanju si oglejte foto utrinke otroških zimskih radosti, ki so jih objavile šole.













