Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Košarka: Šentjur in Rogaška se na Polzeli nista srečala


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

Pretekli konec tedna sta na turnirju ob prazniku polzelske občine sodelovali ekipi Šentjurja in Rogaške, ki pa se v medsebojnem srečanju nista srečali, čeprav do tega ni manjkalo prav veliko. Pokazalo se je, da se lahko Slatinčani vedno bolje kosajo s prvoligaškimi ekipami, pri Šentjurčanih pa na finalni tekmi zaradi lažje poškodbe ni igral Harmason.

Prvi tekmi:

Hopsi : Rogaška 78:72

Elektra : Šentjur 62:66

Tekmi za 3. in 1. mesto: 

Elektra : Rogaška 71:64

Hopsi : Šentjur 73:64

 

V torek se bo pričel 4. krog pokala Spar. Tako kot na seznamu 3. kroga “čudežno” ni bilo ekipe Rogaške, je tudi ni v napovedniku za prihajajoči krog. Na njem pa so Podčetrčani, ki so v 3. krog izločili Posavje Krško, v torek pa jih čaka tekma z zasavsko ekipo Hrastnika, ki se je okrepila z nekaj igralci propadlega trboveljskega prvoligaša. Povratno srečanje ob Sotli bo 5. oktobra.

 

S pokalnim udejstvovanjem so v 1. krogu zaključile Slatinčanke, ki jih je izločila Ježica.

Ježica : Rogaška 98:60 

Rogaška : Ježica 47:61 

 

V torek se pričenja žensko košarkarsko prvenstvo, v dvorani Janina pa bodo ob 18.30 gostovale Mariborčanke.

 

*Na fotografiji prizor s Polzele med tekmo Elektre in Rogaške; foto: KK Elektra