Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Košarka – pokal Spar: Rogaška naprej s +187, Terme izločile 1. B-ligaša, ŠRK Koši edini izpadel


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

Včeraj se je končal 2. krog pokala Spar (1. krog je bil zgolj administrativen), kjer so sodelovali tudi trije košarkarski kolektivi z našega območje. V nadaljevanje sta se uvrstili dve ekipi, KK Šentjur pa je zaradi lanske uvrstitve v polfinale državnega prvenstva že avtomatsko udeleženec finalnega turnirja.

 

Pregled rezultatov: 

9. 9.: Rogaška : Koroška 133-31

13. 9.: Koroška : Rogaška 43-128 

Poročanje KK Rogaška

Oglejte si tudi video z nedavne tekme s Partizanom ob praznovanju 50-letnice košarke v Rogaški Slatini

 

10. 9.: Konjice : Terme Olimia Podčetrtek 64-61

14. 9.: Terme Olimia Podčetrtek : Konjice 100-68

 

10. 9. : Posavje Krško : ŠRK Koši Šentjur 78-67

14. 9.: ŠRK Koši Šentjur : Posavje Krško 59-57

 

V 3. krogu se bodo Podčetrtčani pomerili z ekipo Posavje Krško. Prva tekma, ki bo ob Sotli, bo v soboto, 18. 9., ob 19. uri. Rogaška bo igrala z vranskimi Vrani, ki so tesno izločili domžalsko Lastovko.