Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Iz Rogatca v Olimpijo


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

Kot 15-letni nogometaš je triletno pogodbo za ljubljansko Olimpijo podpisal Tin Bele. Lani je bil prejemnik priznanja občine Rogatec za perspektivnega športnika.

Gre za nogometaša, ki je tudi član reprezentance Slovenije do 15 let. V pretekli sezoni je nastopal v državnem prvenstvu do 15 let, v katerem je v dresu Aluminija odigral 24 tekem. Med strelce se je vpisal 10-krat.

Pred tem je bil tudi član podmladka Rogaške, prve nogometne korake pa je naredil pri NK Mons Claudius.

Preberite tudi:

Otroci v POŠ Kalobje bodo začeli novo šolsko leto v novih prostorih; kakšna pa je usoda telovadnice ob šoli?