V Bistrici ob Sotli je neznani storilec vlomil v prostore bencinskega servisa. Iz hladilnika je ukradel več energijskih pijač.
Preberite celotno današnje poročilo Policijske uprave Celje
Preberite tudi:
Temu projektu na Kozjanskem bo šlo slabih 8 milijonov evrov iz evropskih sredstev


