Včeraj so ob 19.33 v Brezju pri Dobjem, občina Dobje, v dimniku stanovanjske hiše gorele saje. Gasilci PGD Dobje so zaprli dotok zraka v peč, dimnik ohladili ter prepovedali nadaljnje kurjenje. Obveščene so bile pristojne službe.
Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu




