Danes so intervenirali gasilci v Rogaški Slatini in Rogatcu.
Danes so bili nekaj po polnoči aktivirani gasilci PGD Rogaška Slatina, ki so šli na pomoč obolelemu občanu, ki je padel in potreboval pomoč.
Ob 9. uri so v Rogatcu na Steklarski ulici na prošnjo Dispečerske službe zdravstva Maribor gasilci PGD Rogatec s tehničnim posegom odprli vrata stanovanja in omogočili vstop ekipi NMP.
Dodajmo še, da so v nedeljo gasilci PGD Rogaška Slatina občanu nudili pomoč pri pregledu strehe objekta in bližnjega drevesa, in sicer zaradi izgubljenega drona.
Preberite tudi:
Streljanje v Stari šoli: vaja policistov, gasilcev in reševalcev v Šmarju pri Jelšah (foto)



