Nekdanji predsednik šentjurske občinske skupščine in član slovenskega trodomnega parlamenta ob slovenski osamosvojitvi ter kasnejši dolgoletni urednik Šentjurskih novic se je po daljšem času oglasil na svojem blogu oz. spletnem dnevniku, kjer je potarnal nad medijsko krajino in lokalno oblastno.

