Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Zaključek Citybanda 2026 in veliki koncert

Podrobnosti dogodka

  • Datum:
  • Lokacija: Citycenter Celje
  • Kategorije:

Po zaključku prijav (31.5.2026) bo sledilo ocenjevanje strokovne komisije in glasovanje občinstva. Zmagovalca bosta dva – enega bo izbrala strokovna komisija, drugega občinstvo. Vrhunec natečaja bo tudi letos veliki koncert na prostem ob začetku poletja, ki bo pravi glasbeni spektakel s kar petimi izvajalci.

Na odru bodo ob spremljavi simfoničnega orkestra nastopili
👉 Maja Keuc,
👉 Masaya,
👉 Bojan Cvjetićanin,
👉 Boštjan Dermol in
👉 Kvatropirci.

Zmagovalca natečaja bosta kot predskupini nastopila na velikem odru pred Citycentrom Celje v sredo, 24. junija 2026, ob 20.uri.

»Natečaj Cityband privlači čedalje več mladih obetavnih izvajalcev, veseli pa me, da je tudi njihova kakovost v povprečju vse višja,« poudarja Tone Kregar, pevec skupine Mi2 in stalni član strokovne komisije.
Kako do vstopnic?

👉 Vstopnice so BREZPLAČNE in bodo na voljo od 10. junija 2026 naprej v Citycentrovem Magazinu in na Info točki Citycentra – prevzem s kuponom iz Citycentrovga magazina.

👉 Število vstopnic je OMEJENO.

👉 Vstopnice bodo podelili tudi preko družabnih omrežij in radijskih postaj.
Prijavnice so še odprte do 31. maja!

Imate svoj komad? Prijavite se na glasbeni natečaj Cityband, ki že 16. leto zapored odpira priložnosti za neuveljavljene glasbenike. Projekt mladim izvajalcem in skupinam omogoča, da stopijo iz lokalnega okolja in se predstavijo širši javnosti. K sodelovanju vabimo posameznike in skupine vseh glasbenih žanrov – od rocka, popa, jazza in hip hopa do elektronske glasbe. Izpolnite obrazec, pošljite demo posnetek in pokažite, kaj znate. Srečno!

Navedbe o dogodkih so informativnega značaja. Njihova točnost in izvedba je v domeni organizatorja in zanje na kozjansko.info ne odgovarjamo!



Naslednjih 20 dogodkov