Po podatkih Uprave Republike Slovenije za zaščito in reševanje je včeraj ob 19.58 na Donački gori delavec pri delu na strehi padel s kozolca in se poškodoval. Posredovali so reševalci NMP Šmarje pri Jelšah so poškodovanca oskrbeli na ter prepeljali na zdravljenje v SB Celje.
Danes popoldan je pri pristanku ponesrečil tudi jadralni padalec.

