V Domu upokojencev Šmarje pri Jelšah so pred kratkim za stanovalce pripravili drugo poletno noč, ki je minila v znamenju glasbe.
Stanovalce je z obiskom razveselila citrarka Barbara Kobula, ki je s svojim petjem in igranjem citer ustvarila prijetno vzdušje. Predstavila je pester izbor zimzelenih, ljudskih in sodobnejših pesmi, ki so navdušile poslušalce. Njena energija in srčnost sta še dodatno pritegnili stanovalce in poskrbeli za nepozaben večer.
Za še slajše doživetje je kuhinja poskrbela z okusnim jabolčnim zavitkom in kozarčkom penine. Večer, poln glasbe, nasmehov in topline, bo stanovalcem brez dvoma še dolgo ostal v lepem spominu.






