Letos so na Tinskem že drugič pripravili na Zahvalno nedeljo tržnico, kjer so se prodajale domače dobrote, pripravljene s pomočjo aktivnih članov ter članic Turističnega društva Tinsko, še pred tem pa so se pri Sveti maši zahvalili za bogat pridelek.
Stojnice so bile dobro obložene z domačimi rezanci, pecivom, obloženimi kruhki, kruhom, piškoti, ker smo pa v času, ko že imamo že skoraj novo letošnje vino, so vinogradniki pokazali, kaj so pridelali v letošnjem letu.
Člani turističnega društva Tinsko so zelo aktivni že kar nekaj časa,

V spodnjem posnetku lahko prisluhnete, kaj nam je povedala o sami tržnici na Tinskem in o njihovih ostalih projektih predsednica Turističnega društva Tinsko Klavdijo Namurš.
Več forografij pa v naši bogati fotogaleriji.
t/f/v: ŠR


