Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Dobovec zmagal na uvodu


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

Ekipa Dobovca je novo sezono državnega futsal prvenstva, ki je 30. po vrsti, začela z zmago. Črno-beli so bili uspešni pri ekipi Dobrepolja.

Prvi polčas so gostje dobili z 0:5, pri čemur je v zadnji minuti Ruis dvakrat izkoristil 10-metrovko. Gostitelji so v zadnjih minutah zaostanek znižali in imeli priložnost še za kakšen gol, a se prvakom iz Obsotelja niso približali.

Dobrepolje : Dobovec 4:6 (0:5)
0:1 – Matan (4.’); 0:2 – Jedvaj (12.’), 0:3 – Knežević (17.’), 0:4 – Ruis (20.’), 0:5 – Ruis (20.’), 1:5 – Pustotnik (24.’), 1:6 – Kneževič (28.’), 2:6 – Sevenšek (32.’), 3:6 – Blatnik (35.’), 4:6 – Strnad (36.’)

V petek, 13. septembra, bo ob 20. uri v Rogaški Slatini tekma z zasedbo iz Kobarida.