Ekipa Dobovca je sinoči odigrala tretjo tekmo nove sezone državnega prvenstva in ohranila popoln izkupiček. V Rogaški Slatini so bili črno-beli boljši od ekipe iz občine Zagorje ob Savi.
V izteku prvega polčasa je edini gol prispeval Borna Vidiček, ki je zadel po izmenjani podaji s soigralem. V drugem delu je v 28. in 34. minuti zadel Adrijan Trstenjak. Prvič je zadel iz obrata s 6 metrov, drugič pa je z 8 metrov neubranljivo streljal pod prečko gostov. Za končnih 4:0 je mrežo zatresel še Thomas Pihler, ki je izkoristil napako gostujoče zasedbe, ki je poskušala z igro brez vratarja.
Dobovec : Mlinše 4:0 (1:0)
1:0 – Vidiček (19.’), 2:0 – Trstenjak (28.’), 3:0 – Trstenjak (34.’), 4:0 – Pihler (37.’)
Ostale tekme:
Oplast Kobarid : FK Trzin 2:2
PJ Joco Benedikt : Avtocenter Crono Ajdovščina 5:2
Siliko Vrhnika : NNIKAS Dobrepolje 11:14
V ponedeljek bo Dobovec gostoval v Trzinu.






