Minuli vikend so policisti na območju občin Šmarje pri Jelšah in Šentjur obravnavali tri vlome v stanovanjske hiše.
V dveh primerih je neznani storilec vlomil v hiši v Dobovcu pri Ponikvi, v enem primeru pa na Babnih Brdih. Iz ene od hiš v Dobovcu pri Ponikvi je odtujil gotovino, medtem ko je preostali dve hiši preiskal, vendar iz njiju ni ničesar ukradel.
V vseh treh primerih je lastnikom nastala materialna škoda zaradi nasilnega vstopa v objekte. Policisti o dogodkih še zbirajo obvestila.
Preberite tudi:
V Šentjurju podelili priznanja najboljšim športnikom leta 2025





