Zaradi vzdrževalnih del na elektroenergetskih napravah bodo brez električne energije nekateri odjemalci.
V četrtek, 20. maja, bo med 8.30 in 18.00 uro predvidoma izklop na območju transformatorskih postaj Voduce, Stopa in Bukovje.
V primeru slabega vremena dela odpadejo!
*slika je simbolična


