Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Bivši igralec podmladka Rogaške podpisal s hrvaškim velikanom


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

Nekdanji igralec slatinskega nogometnega kolektiva je podpisal prvo profesionalno pogodbo z zagrebškim Dinamom. 

Josip Brunić v slatinskem dresu; vir foto: NK Rogaška

Josip Brundić je že v mlajših selekcijah Rogaške s svojim trudom in trdim delom dokazoval, da ima pred seboj svetlo prihodnost.

Včeraj je za drugo ekipa Dinama odigral celotno tekmo in slavil proti Valencii B ter se uvrstil v polfinale tekmovanja Premier League International Cup. Za finale se bo pomeril proti mladi ekipi madrdskega Reala.

V slatinskem klubu so ob tem zapisali: “Jojo, iskrene čestitke in želimo ti, da uresničiš svoje sanje!”

Preberite tudi:

Rogatec dobil začasno županjo: čemu bo do jesenskih volitev namenila največ pozornosti