Nekdanji igralec slatinskega nogometnega kolektiva je podpisal prvo profesionalno pogodbo z zagrebškim Dinamom.

Josip Brundić je že v mlajših selekcijah Rogaške s svojim trudom in trdim delom dokazoval, da ima pred seboj svetlo prihodnost.
Včeraj je za drugo ekipa Dinama odigral celotno tekmo in slavil proti Valencii B ter se uvrstil v polfinale tekmovanja Premier League International Cup. Za finale se bo pomeril proti mladi ekipi madrdskega Reala.
V slatinskem klubu so ob tem zapisali: “Jojo, iskrene čestitke in želimo ti, da uresničiš svoje sanje!”
Preberite tudi:
Rogatec dobil začasno županjo: čemu bo do jesenskih volitev namenila največ pozornosti





