Člani Športnega društva Bistrica ob Sotli so se odpravili na društveni izlet, tokrat v sosednjo Hrvaško.
Udeleženci so dan preživeli v prijetni družbi in ob bogatem programu, ki je združeval kulturo, kulinariko in sprostitev. Izlet se je začel z zajtrkom v Krapini, kjer so udeleženci okusili lokalne dobrote. Sledil je obisk muzeja krapinskega pračloveka, ki je ponudil vpogled v zgodovino in življenje davnih prednikov.

Nato je skupina odpotovala v Varaždin, kjer so se okrepčali z kosilom. Po obroku so raziskovali mestne ulice in znamenitosti tega zgodovinskega mesta. Dan se je zaključil v vinski kleti, kjer so degustirali ekološka vina, spremljana z narezki iz domačih mesnin in sirov.
Izlet je bil deležen pozitivnih odzivov, saj je ponudil raznolike izkušnje v dobri družbi.






