Včeraj je okoli 11. ure na cesti Belo-Stranje voznik z vozilom zapeljal na rob cestišča in se prevrnil v jarek. Posredovali so gasilci PGD Steklarna Rogaška in PGD Šmarje pri Jelšah ki so protipožarno in protinaletno zavarovali kraj nesreče, vozilo postavili na cestišče, sanirali razlite motorne tekočine in odklopili akumulator. V nesreči se je ena oseba poškodovala in so jo reševalci nujne medicinske pomoči odpeljali v celjsko bolnišnico.

