Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

PP Šentjur: 20. 2. 2013


Nekaj dogodkov, ki so jih v zabeležili v času od 12. do 18. 2. 2013 na šentjurski policijski postaji:
 

1. KAZNIVA DEJANJA – 2
2. PREKRŠKI PO JAVNEM REDU IN MIRU – 3
3. PRIDRŽANJE DO IZTREZNITVE – 0
4. OBRAVNAVANIH PROMETNIH NESREČ – 5
5. PN S TELESNIMI POŠKODBAMI – 2
6. PODANIH OBDOLŽILNI PREDLOGOV PO CPP – 0
7. PODANI PREDLOGI PREKRŠKOVNEMU ORGANU – 1
8. IZDANIH PLAČILNIH NALOGOV – 18
9. PREIZKUŠENIH Z ALKOTESTOM – 99
10. ODVZETIH VOZNIŠKIH DOVOLJENJ – 1
11. ODVZETIH REGISTRSKIH TABLIC – 0
12. ZASEŽENIH VOZIL – 0

 


PREVEČ OBISKOVALCEV

Dne 15. 2. je občan na policijski postaji naznanil, da ga je pri prijateljici v Šentjurju pretepel drugi obiskovalec. Očitno je bil spor glede naklonjenosti prijateljice. Zagotovo pa ne bo storilec naklonjen plačilnemu nalogu, ki ga je prejel zaradi pretepa.

TRAKTOR BREZ GORIVA

Policisti so bili 15. 2. obveščeni, da je nepridiprav v Žegru iz kmetijskega traktorja odtujil pogonsko gorivo. Policisti o storilcu še poizvedujemo.

HUDA SOSEDA

Policisti so bili 16. 2. obveščeni o kršitvi javnega reda v stanovanjskem bloku v Šentjurju. Na kraju so ugotovili, da je soseda sosedu tolkla po vhodnih vratih, ko je vrata odprl, ga je v pričo vseh prisotnih še zmerjala. Zaradi kršitve javnega reda in miru je bil kršiteljici izdan plačilni nalog za plačilo globe.

TATVINA VRVI

V noči na nedeljo 17. 2. je nepridiprav iz vlečnice v Goričici odtujil okoli 200 metrov vrvi, s čimer je oškodoval športno društvo za cca. 80 EUR.

PREPIR ZAKONCEV

V poznih popoldanskih urah 17. 2. so bili policisti obveščeni o kršitvi javnega reda in miru, in sicer sta se sprla zakonca pri čemer je mož ženo pocukal za lase. Za svoje dejanje bo moral plačati globo.

PROMETNA NESREČA

V ponedeljek, 18. 2., smo bili obveščeni, da je v okolici Šentjurja voznica trčila v psa, ki je na kraju poginil.

 

Po pooblastilu komandirja policijske postaje
Slavko Mlakar
Pomočnik komandirja PP

cialis