Zimska liga ŠZ Rogaška MOS servis
Rezultati 9. kroga
Skupina A
Šejki Dubaj (Vrečko) : Gajc Picerija Ferčec (Šket, Kores) 1:2,
Rebus (Fajs, Halužan, Kidrič, Boršič Marjan) : Zlatorog (Pobežin 2, Ducman 2, Kuraj D., Plevčak, Vojsk) 4:7,
Cerovec Fasaderstvo Krumpak (Krivec 2, Perkovič) : Legende 3:0,
Central cafe (Firer 2, Černoša 2, Asllanaj, Kosernik) : Kinder jajčke (Firšt David 5, Firšt Uroš) 6:6
ŠD Šentvid prosti.
Skupina B
Kostrivnica MOS (Mikše 3, Erjavec 2, Šeligo 2, Strašek) : Kostrivnica mladi 9:0,
Kostrivnica Soffy (Drofenik, Strniša) : Argentina (Hernaus 4, Prah 2, Krklec 2, Mikše 2, Križanec) 2:11,
Caffe Lasso (Inkret, Lesjak, Krušlin) : Gostišče pod Goro (Tokić) 3:1,
ŠD Žetale (Žajdela Matej) : Transport biro (Neskić, Špoljar) 1:2,
Butik Dolores prosti.
Kartoni
Rdeči: Železnik Andrej – ŠD Žetale, Vojsk – Zlatorog.
Rumeni: Neskić – Transport biro, Kitak D. – Gostišče pod Goro, Šepec – Kostrivnica mladi, Firšt D. – Kinder jajčke, Šket, Kores – Gajc Picerija Ferčec, Očko – Zlatorog, Kuraj Alen, Perkovič – Cerovec Fasaderstvo Krumpak.
Prepoved igranja: Železnik Andrej – ŠD Žetale, Vojsk – Zlatorog, zaradi rdečega kartona. Ob plačilu kazni lahko igrata v 2. krogu razigravanja.
Naj strelci:
Skupina A: Aslllanaj – Central cafe 23, Firšt D. – Kinder jajčke 23, Marot – ŠD Šentvid 10;
Skupina B: Golob – Butik Dolores 13, Mikše – Kostrivnica MOS 11, Neskić – Transport biro 10.
Fair play:
Skupina A: Legende – brez kartonov, ŠD Šentvid 3 rumene, Rebus, Cerovec Fasaderstvo Krumpak po 4;
Skupina B: Kostrivnica mladi in Kostrivnica Soffy dva rumena, Butik Dolores in Transport biro po tri.
ZIMSKA LIGA MOS servis – Skupina A
LESTVICA PO 9. KROGU
M |
IME MOŠTVA |
KROG |
ZMAGA |
REMI |
PORAZ |
GOL |
TOČKE |
1 |
Central cafe |
8 |
6 |
2 |
0 |
62 : 15 |
20 |
2 |
ŠD Šentvid |
8 |
6 |
1 |
1 |
26 : 20 |
19 |
3 |
Cerovec Fasaderstvo Krumpak |
8 |
5 |
2 |
1 |
27 : 15 |
17 |
4 |
Kinder jajčke |
8 |
4 |
3 |
1 |
37 : 23 |
15 |
5 |
Gajc Picerija Ferčec |
8 |
3 |
2 |
3 |
21 : 20 |
11 |
6 |
Rebus |
8 |
2 |
0 |
6 |
25: 33 |
6 |
7 |
Zlatorog |
8 |
2 |
0 |
6 |
17 : 35 |
6 |
8 |
Šejki Dubaj |
8 |
2 |
0 |
6 |
22 : 31 |
6 |
9 |
Legende |
8 |
1 |
0 |
7 |
15 : 58 |
3 |
V krogu Rebus, Zlatorog, Šejki Dubaj imajo vse tri ekipe v medsebojnih tekmah 3 točke, v medsebojni gol razliki je najboljši Rebus (10:8), drugi Zlatorog (8:6) in tretji Šejki Dubaj (3:7). Rebus je dosegel več golov kot Zlatorog.
ZIMSKA LIGA MOS servis – Skupina B
LESTVICA PO 9. KROGU
M |
IME MOŠTVA |
KROG |
ZMAGA |
REMI |
PORAZ |
GOL |
TOČKE |
1 |
Butik Dolores |
8 |
6 |
0 |
2 |
43 :33 |
18 |
2 |
Transport biro |
8 |
6 |
0 |
2 |
34 : 24 |
18 |
3 |
ŠD Žetale |
8 |
6 |
0 |
2 |
24 : 11 |
18 |
4 |
Kostrivnica MOS |
8 |
5 |
1 |
2 |
33 : 18 |
16 |
5 |
Argentina |
8 |
3 |
2 |
3 |
31 : 20 |
11 |
6 |
Gostišče pod Goro |
8 |
3 |
1 |
4 |
25 : 25 |
10 |
7 |
Kostrivnica mladi |
8 |
3 |
0 |
5 |
22 :34 |
9 |
8 |
Kostrivnica Soffy |
8 |
1 |
0 |
7 |
17 : 42 |
3 |
9 |
Caffe Lasso |
8 |
1 |
0 |
7 |
20 : 32 |
3 |
V krogu ekip na prvih treh mestih je Butik Dolores zbral 6, Transport biro 3, ŠD Žetale 0 točk. Kostrivnica Soffy je v medsebojni tekmi premagala Caffe Lasso.
Urnik 1. kroga razigravanja- nedelja, 12. februar
13,00 Legende : Caffe Lasso
13,50 Šejki Dubaj : Argentina
14,40 Zlatorog : Gostišče pod Goro
15,30 Rebus : Kostrivnica mladi
16,20 Gajc Picerija Ferčec : Kostrivnica Soffy
17,10 Kinder jajčke : Butik Dolores
18,00 Cerovec Fasaderstvo Krumpak :Transport biro
18,50 ŠD Šentvid : ŠD Žetale
19,40 Central cafe : Kostrivnica MOS
REZULTATI TEKEM ZLMN V PODČETRTKU 2011/12
10. KROG – 5. 2. 2012
PODSREDA MLADI : ŠK VIRŠTANJ 2:6 (1:4)
Strelci: Umek (1), Kunej(1) – Jakopina(2), Bovha T. (1), Čonč (1), Hostnik (1), Založnik(1)
ŠD PODSREDA : NEZNANKA X 3:2 (1:0)
Strelci: Novak D. (1), Kužner(1), Bovha(1)- Horjak A.(2)
Kartoni: Ovčar RU
ŠD IMENO VETERANI : VULKANIZERSTVO F1 0:6 (0:3)
Strelci: Baliban (2), Lojen (2), Moškon (1), Šket J.(1)
LOKA VULKANIZACIJA MULEJ : TRGOVINA POLJE 15:2(8:1)
Strelci: Vojsk (5), Doberšek (4), Zendzianowsky (3), Žafran(2), Gajšek(1) – Hostnik A.(1), Hostnik B.(1)
EKOD BUČE : AVTOPREVOZNIŠTVO KRIVEC 2:3 (1:3)
Strelci: Volavšek (1), Muškatevc (1) – Mraz (1), Drofenik(1), Čakš (1)
Kartoni: Čakš RU
MM GASILČEK IMENO : ŠD PRISTAVA 4:5 (0:1)
Strelci: Alegro (2), Ceraj (1), Počivavšek (1) – Harinski(2), Kramarič (1), Cmerešek(1), Žličar P. (1)
PANTERJI PREVORJE – prosti
OBVESTILO: Prepoved nastopa v 10. krogu imajo:Čakš (Avtoprevozništvo Krivec), Ovčar (Neznanka x) – dva rumena kartona
LESTVICA STRELCEV PO 10. KROGU:
30 zadetkov: Vojsk (Loka Vulkanizacija Mulej)
21 zadetkov: Horjak (Neznanka X)
14 zadetkov: Lončar (MM Gasilček Imeno), Planko (Panterji Prevorje),
13 zadetkov: Belak ( Neznanka x)
12 zadetkov: Novak (ŠD Podsreda), Brečko (Neznanka X)
LESTVICA ZIMSKE LMN PODČETRTEK PO 10. KROGU:
|
|
TEKEM |
ZMAGE |
REMI |
PORAZ |
DOS. G. |
PREJ.G. |
TOČKE |
RAZLIKA |
1. |
ŠD PODSREDA |
10 |
7 |
1 |
2 |
48 |
24 |
22 |
24 |
2. |
LOKA VULKANIZA. MULEJ |
9 |
7 |
0 |
2 |
67 |
19 |
21 |
48 |
3. |
VULKANIZERSTVO F1 |
9 |
7 |
0 |
2 |
35 |
18 |
21 |
17 |
4. |
AVTOPREVOZNI. KRIVEC |
9 |
7 |
0 |
2 |
35 |
22 |
21 |
13 |
5. |
MM GASILČEK IMENO |
9 |
6 |
1 |
2 |
46 |
21 |
19 |
25 |
6. |
NEZNANKA X |
10 |
5 |
1 |
4 |
61 |
30 |
16 |
31 |
7. |
PANTERJI PREVORJE |
9 |
5 |
0 |
4 |
40 |
41 |
15 |
-1 |
8. |
ŠK VIRŠTANJ |
9 |
4 |
2 |
3 |
32 |
25 |
14 |
7 |
9. |
ŠD PRISTAVA |
9 |
3 |
2 |
4 |
31 |
42 |
11 |
-11 |
10. |
PODSREDA MLADI |
9 |
3 |
0 |
5 |
17 |
29 |
9 |
-12 |
11. |
EKOD BUČE |
10 |
1 |
1 |
8 |
22 |
38 |
4 |
-16 |
12. |
ŠD IMENO VETERANI |
9 |
1 |
0 |
8 |
17 |
81 |
3 |
-64 |
13. |
TRGOVINA POLJE |
9 |
0 |
0 |
9 |
3 |
68 |
-1 |
-65 |
Zimska liga Šmarje pri Jelšah
Rezultati 7. kroga
BAR MARE : SEGON 8 : 1
BRAČKO, PODHRAŠKI 2, SUMLAK, DROFENIK, ERJAVEC, PEVEC PO 1 TER LEVSTIK 1
KARTON: PINOZA SEGON
AVTO SOTLA : KALOBJE 0 : 3
TAJKUNI : EKODAR 9 : 2
VOJSK, HOSTNIK 3, ARTNJAK, BRAČKO D, HROVATIČ 1 TER PAHOLE 2
BRAČKO D 2XRU, PAVZA V NASL. KROGU!
SV. PETER : PREV. GROBIN 7 : 1
ČONČ 6, KOKOT S 1 TER GROBIN 1
AVTOVLEKA HANA : ALFAGRAD 8 : 9
KOS, ARZENŠEK, KOPRIVC, ZATLER PO 2 TER ISKRAČ R 4, ŠTANCEV 2, ISKRAČ G, PUNGARŠEK, MASTNAK PO 1
MIZ. ČERNOŠA : ŠD MESTINJE 2 : 4
FIRŠT D 2TER DROFENIK 2, JANČIČ U, ČAKŠ PO 1
KARTON: VREŽE F MIZ. ČERNOŠA
MIZ. ČERNOŠA : ALFAGRAD 2 : 8
VREŽE J, ŽOLGER S PO 1 TER ISKRAČ G 3, ISKRAČ R, JOHAN, ŠTANCAR, BRGLEZM ČAUŠ PO 1
KARTON: ČAUŠ I ALFAGRAD
LESTVICA SKUPINE A
1. |
TAJKUNI |
6 |
5 |
1 |
0 |
39 : |
10 |
16 |
2. |
MM JOŽE |
6 |
4 |
1 |
1 |
31 : |
17 |
13 |
3. |
EKODAR |
6 |
4 |
0 |
2 |
35 : |
26 |
12 |
4. |
KALOBJE |
6 |
3 |
0 |
3 |
23 : |
26 |
9 |
5. |
AVO SOTLA |
6 |
3 |
0 |
3 |
23 : |
16 |
8-1 |
6. |
BAR MARE |
6 |
1 |
0 |
5 |
18 : |
29 |
3 |
7. |
SEGON |
6 |
0 |
0 |
6 |
5 : |
50 |
0 |
LESTVICA SKUPINE B
1. |
ALFAGRAD |
6 |
6 |
0 |
0 |
46 : |
6 |
18 |
2. |
ŠD MESTINJE |
6 |
4 |
0 |
2 |
34 : |
18 |
12 |
3. |
MIZ. ČERNOŠA |
6 |
4 |
0 |
2 |
31 : |
22 |
12 |
4. |
SV. PETER |
6 |
2 |
1 |
3 |
24 : |
24 |
7 |
5. |
AV HANA |
6 |
2 |
1 |
3 |
25 : |
36 |
7 |
6. |
PREV. GROBIN |
6 |
2 |
0 |
4 |
18 : |
32 |
6 |
7. |
ŠD TINSKO |
6 |
0 |
0 |
6 |
8 : |
41 |
0 |
Na lestvici skupine A ni enakega števila točk, v skupini B pa je ŠD Mestinje pred Miz. Černoša zaradi medsebojnega srečanja, Sv. Peter pa je boljši po razliki v zadetki, medsebojni srečanje se končalo 3 : 3!
Na lestvici strelcev vodijo: PAHOLE 17, ČONČ 14, FIRŠT D 13, ISKRAČ R, HORVAT 11, HOSTNIK 10, JOHAN 9, FAJS 8, VOJSK, ARTNJAK, PUNGARŠEK, HARINSKI 7 itd.
Tako imamo skupine:
-za 1.-4. mesto so ekipe: TAJKUNI, MM JOŽE, ALFAGRAD in ŠD MESTINJE
-za 5.-8. mesto: EKODAR, KALOBJE, MIZ.ČERNOŠA in SV. PETER
-za 9.-12 mesto: AVTO SOTLA, BAR MARE, AV HANA in PREV. GROBIN ter
-za 13. in 14. mesto SEGON in ŠD TINSKO.
PARI SO SLEDEČI:
nedelja, 12. 2. 2012
-ob 8.30 uri SEGON : ŠD TINSKO
9.20 MIZ. ČERNOŠA : SV. PETER
10.10 KALOBJE : EKODAR
11.00 TAJKUNI : ŠD MESTINJE
11.50 MM JOŽE : ALFAGRAD
12.40 AV HANA : BAR MARE
13.30 PREV. GROBIN : AVTO SOTLA
nedelja, 19. 2. 2012
-ob 8.30 uri BAR MARE : AVTO SOTLA
9.20 AV HANA : PREV. GROBIN
10.10 SV. PETER : EKODAR
11.00 MIZ. ČERNOŠA : KALOBJE
11.50 ŠD MESTINJE : ALFAGRAD
12.40 TAJKUNI : MM JOŽE
13.30 ŠD TINSKO : SEGON
nedelja, 26. 2. 2012
-ob 8.30 uri SEGON : ŠD TINSKO
9.20 PREV. GROBIN : BAR MARE
10.10 AVTO SOTLA : AV HANA
11.00 EKODAR : MIZ. ČERNOŠA
11.50 KALOBJE : SV. PETER
12.40 MM JOŽE : ŠD MESTINJE
13.30 ALFAGRAD : TAJKUNI
14.20 ZAKLJUČEK LIGE s podelitvijo pokalov in priznanj!
Opozarjamo ekipo AVTO SOTLA, da odigrajo svoje tekme športno do konca lige!