Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Otroci v sklopu oratorija obiskali šmarske upokojence


V Domu upokojencev Šmarje pri Jelšah je potekal vesel obisk otrok in animatorjev oratorija Župnije Šmarje pri Jelšah, ki so s svojo živahnostjo razveselili tamkajšnje stanovalce.

Srečanje je prineslo veliko smeha, veselja in mladostne energije. Dogodek se je začel s prisrčnim pozdravom duhovnika Damjana Ratajca, nato pa so otroci skupaj z animatorji pripravili pester program, ki je vključeval pesmi, igre in prijazne besede.

Letošnji oratorij, na katerem sodeluje 120 otrok in 30 animatorjev, je posvečen življenju blaženega Lojzeta Grozdeta, slovenskega mučenca in zavetnika mladih. Njegova zgodba o veri, pogumu in predanosti je navdihnila tako otroke kot stanovalce doma.

Vir foto: FB/Dom upokojencev Šmarje pri Jelšah

Preberite še:

Slavnostna otvoritev šmarskega bazena: Po dveh desetletjih bodo Šmarčani ponovno lahko zaplavali v svojem kraju (foto, video)