Zaključil se je že 8. Poletni odbojkarski kamp pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije v osrčju Kozjanskega parka.
Mladi odbojkarji so kamp izkoristili tudi kot del priprav na julijsko evropsko prvenstvo, mlade odbojkarice pa so dvakrat dnevno pod taktirko trenerjev nabirale nova znanja in izkušnje.
Soorganizator poletnega odbojkarskega kampa je bil Kozjanski dvor. Mladi pa so združili športne treninge z druženjem, novimi spoznanji, tematskimi večeri v neokrnjeni naravi Kozjanskega.
V Kozjanskem dvoru so veseli takih sodelovanj: “To, da takšen športni dogodek poteka pri nas, je ogromen dosežek za lokalno skupnost in velika spodbuda za razvoj športa v tem delu Slovenije,” so zapisali na svoji Facebook strani.
