Dobovec s sedmico

V okviru tretjega igralnega dne slovenske futsal lige je Dobovec prvič igral z ekipo Trzina in v gosteh visoko zmagal. Kljub temu, da so črno-beli zadeli 7-krat, njihova zmaga ni bila najvišja.

Novinci v ligi so se prvakom upirali do 12. minute, ko je zadel Leon Jedvaj, ki je s tem lepo proslavil svojo 20-letnico. Do polčasa je Dobovec, ki je igral v rdeče-črni kombinaciji, zadel kar petkrat, v drugem delu pa še dvakrat.

FC Trzin Mobi Arena : FK Dobovec 0:7 (0:5)
0:1 – Jedvaj (12.’), 0:2 – Rajter (16.’), 0:3 – Cesarec (19.’), 0:4 – Cesarec (19.’), 0:5 – Cesarec (20.’), 0:6 – Cesarec (23.’), 0:7 – Cesarec (38.’)

Ostale tekme

Kix Ajdovščina : PJ Joco Benedikt 3:3

Siliko Vrhnika : KMN Bronx Škofije 6:2

KMN Oplast Kobarid : ŠD Mlinše 6:6

FK Dobrepolje : KMN Sevnica 8:0

Poln izkupiček imata med vsemi ekipami samo zasedbi Dobovca in Vrhničani. Liga se bo nadaljevala 4. oktobra, takrat pa bo v Rogaški Slatini tekma z Ajdovci.

Gasilske pripravnice iz PGD Lesično-Pilštanj-Zagorje postale državne prvakinje v orientaciji