9 ekip iz naših krajev na stopničkah v gasilski orientaciji celjske gasilske regije

Naj pionirke v gasilski orientaciji; foto: Lucija Šantej

Predprejšnjo nedeljo so v Štorah gostili regijsko tekmovanje v gasilski orientaciji, ki so ga organizirali člani Prostovoljnega gasilskega društva Štore v sodelovanju z Gasilska zvezo Celje in celjsko gasilsko regijo.

Skupaj je v kategorijah pionirk, pionirjev, mladink, mladincev, pripravnic in pripravnikov nastopilo 77 trojk.

Najboljše ekipe so se uvrstile na državno tekmovanje.

Naj pionirji v gasilski orientaciji; foto: Lucija Šantej

V kategoriji pionirk je 1. mesto osvojila trojka iz PGD Zbelovo, 2. mesto PGD Planina pri Sevnici in 3. mesto PGD Škofja vas.

§

V kategoriji pionirjev je 1. mesto osvojila trojka iz PGD Šmarje Pri Jelšah, 2. mesto PGD Kristan Vrh in 3. mesto PGD Loče.

§

Naj mladinke v gasilski orientaciji; foto: Lucija Šantej

V kategoriji mladink so 1. mesto osvojile mladinke iz PGD Loka pri Žusmu, 2. mesto PGD Prožinska vas in 3. mesto PGD Kristan Vrh.

§

V kategoriji mladincev so 1. mesto osvojili mladinci iz PGD Dobrina, 2. mesto PGD Vrh nad Laškim in 3. mesto PGD Loka Pri Žusmu.

§

Naj mladinci v gasilski orientaciji; foto: Lucija Šantej

V kategoriji pripravnic so 1. mesto osvojile pripravnice iz PGD Lesično Pilštanj Zagorje, 2. mesto PGD Lokrovec-Dobrova in 3. mesto PGD Rečica.

§

V kategoriji pripravnikov so 1. mesto osvojili pripravniki iz PGD Pristava pri Mestinju, 2. mesto PGD Rečica in 3. PGD mesto Teharje.

Naj pripravnice v gasilski orientaciji; foto: Lucija Šantej